Szkolenia

inte
Szkolenia - konferencje

Gród Piasta to idealne miejsce na spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. Posiadamy sale konferencyjne mieszczące do 120 osób z pełnym pakietem multimedialnym. Sale są klimatyzowane i przestronne, z doskonałą akustyką i światłem dziennym. Mają też stałe, bezpłatne łącze internetowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dla firm.

pdfbufet kawowy pdfmenu_szkolenie.pdf

Piknik firmowy - rodzinny
Poniższa oferta została przygotowana specjalnie dla Firm. Jest propozycją dla pracowników firmy oraz ich rodzin na spędzenie dnia pełnego wrażeń w gronie rodziny oraz współpracowników. Jest pełna unikatowych ciekawostek kulinarnych. Dajemy możliwość zabawy, sprawdzenia swoich umiejętności, ale również wypoczynku i rekreacji. Bogactwo niniejszej oferty gwarantuje niezapomniany dzień. Komes Grodu przygotował dla każdego uczestnika pamiątkę, a dla zwycięzców poszczególnych konkurencji - oryginalne nagrody. W dzień Pikniku Ośrodek będzie zamknięty dla Gości zewnętrznych, zarazem będą Państwo korzystać na wyłączność z całego terenu Naszego Grodu, który to na każdym kroku będzie kusił mocą atrakcji.

Kliknij tutaj - OFERTA

Zjdazdy rodzinne - integracje
Pragniemy zaznaczyć, iż przedstawiona oferta jest tylko propozycją i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony, zarazem pozostawiamy możliwość jej modyfikacji.